A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zrobić płatne ścieżki rowerowe. Wpuszczać do miasta auta tylko z silnikami V8+, zamiast rond zrobić rampy do skakania na środku skrzyżowań zrobić fosy z lawą. Do aut poruszających się wolniej niż 120km/h strzelać z satelity laserami!!! Przechodniów aresztować za ślad węglowy.
Ja bym zainwestował w oczyszczalnie ścieków😂🤣
A gdzie obiecana modernizacja stadionu
Po milion to wiem to wałensa
@RobertKoliński - Ciągle ciebie wali
@Czaskowski - Jak „pracuje” albo raczej „jeśli w ogóle pracuje” w ograniczonej formie to kiedy zaczną ich zwalniać? Do urzędu nie można się dostać. Do wydziału komunikacji też nie można się dostać. Doczekać się remontu drogi nie można. To po co ci wszyscy urzędnicy przejadający pieniądze na inwestycje. Czas zwalniać Panie prezydencie. Czas zacząć oszczędzać od swojego podwórka zamiast co rok podnosić podatki!
Rondo przy moście u zbiegu ulic Warszawskiej Kardynała S. Wyszyńskiego.
i zlikwidować chodniki
czyli dziadostwa ciąg dalszy.