Wybrany wątek opinii
Modernizacja kąpieliska miejskiego. .. .. już się zaczynam bać. To samo mam gdy czytam o rewitalizacji parku Planty. W internecie jest dużo zdjęć ukazujących parki. Proponuję obejrzeć zanim powstanie na Plantach kolejny po Dolince - jarmark cudów. Opark chodzi i o basen. .. .mam nadzieję.
Do moderacji
Odpowiedz
30
0
@Bazyli - Niech się za to nie biorą, skoro pojęcia nie mają
Do moderacji
Odpowiedz
3
0