Wybrany wątek opinii

Modernizacja kąpieliska miejskiego. .. .. już się zaczynam bać. To samo mam gdy czytam o rewitalizacji parku Planty. W internecie jest dużo zdjęć ukazujących parki. Proponuję obejrzeć zanim powstanie na Plantach kolejny po Dolince - jarmark cudów. Opark chodzi i o basen. .. .mam nadzieję.
Bazyli (2021.11.15)
@Bazyli - Niech się za to nie biorą, skoro pojęcia nie mają
(2021.11.16)
Powrót do komentarzy