Wybrany wątek opinii
Urzędasy biorą najwięcej. .. i dalej nie rozumieją że oni są dla nas a nie my dla nich. Urząd miejski zamknięty cały rok. .. / dla nich wygoda ale nie dla nas.
Do moderacji
Odpowiedz
34
1
@G.F. - I komu to przeszkadza? Zrobiłeś coś poza napisaniem tego komentarza?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1