Wybrany wątek opinii

Urzędasy biorą najwięcej. .. i dalej nie rozumieją że oni są dla nas a nie my dla nich. Urząd miejski zamknięty cały rok. .. / dla nich wygoda ale nie dla nas.
G.F. (2021.11.15)
@G.F. - I komu to przeszkadza? Zrobiłeś coś poza napisaniem tego komentarza?
Madafaka (2021.11.16)
Powrót do komentarzy