UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czas aby godnie odejść babciom i dziadkom (bez obrazy, bo są fajne babcie i dziadki)na zasłużoną emeryturę i dać ludziom odetchnac bardziej swiezym, mlodszym powietrzem, bo zaczynamy zatykać nozdrza !
Czas aby godnie odejść babciom i dziadkom (bez obrazy, bo są fajne babcie i dziadki)na zasłużoną emeryturę i dać ludziom odetchnac bardziej swiezym, mlodszym powietrzem, bo zaczynamy zatykać nozdrza !