UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urzędasy biorą najwięcej. .. i dalej nie rozumieją że oni są dla nas a nie my dla nich. Urząd miejski zamknięty cały rok. .. / dla nich wygoda ale nie dla nas.

G.F.

Anuluj