UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urzędasy biorą najwięcej. .. i dalej nie rozumieją że oni są dla nas a nie my dla nich. Urząd miejski zamknięty cały rok. .. / dla nich wygoda ale nie dla nas.
G.F.
Urzędasy biorą najwięcej. .. i dalej nie rozumieją że oni są dla nas a nie my dla nich. Urząd miejski zamknięty cały rok. .. / dla nich wygoda ale nie dla nas.
G.F.