Wybrany wątek opinii
Czas aby godnie odejść babciom i dziadkom (bez obrazy, bo są fajne babcie i dziadki)na zasłużoną emeryturę i dać ludziom odetchnac bardziej swiezym, mlodszym powietrzem, bo zaczynamy zatykać nozdrza !
Do moderacji
Odpowiedz
31
2
Taki numer to nie z nami komuchami, my walczymy do konca wszelkimi sposobami. Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
2
0