Wybrany wątek opinii

Czas aby godnie odejść babciom i dziadkom (bez obrazy, bo są fajne babcie i dziadki)na zasłużoną emeryturę i dać ludziom odetchnac bardziej swiezym, mlodszym powietrzem, bo zaczynamy zatykać nozdrza !
(2021.11.15)
Taki numer to nie z nami komuchami, my walczymy do konca wszelkimi sposobami. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2021.11.16)
Powrót do komentarzy