UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Modernizacja kąpieliska miejskiego. .. .. już się zaczynam bać. To samo mam gdy czytam o rewitalizacji parku Planty. W internecie jest dużo zdjęć ukazujących parki. Proponuję obejrzeć zanim powstanie na Plantach kolejny po Dolince - jarmark cudów. Opark chodzi i o basen. .. .mam nadzieję.

Bazyli