UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Modernizacja kąpieliska miejskiego. .. .. już się zaczynam bać. To samo mam gdy czytam o rewitalizacji parku Planty. W internecie jest dużo zdjęć ukazujących parki. Proponuję obejrzeć zanim powstanie na Plantach kolejny po Dolince - jarmark cudów. Opark chodzi i o basen. .. .mam nadzieję.
Bazyli