UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co z budową ścieżki pieszo-rowerowej od Krasnego Lasu do Próchnika. Co z budową ścieżki pieszo-rowerowej od Mazurskiej do Rubna. Miała być budowa ścieżki pieszo-rowerowej od Dąbrowy do Pogrodzia i nie ma nic. Przydałoby się jeszcze jakiś chodnik zrobić na Moście Unii Europejskiej,