A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wspolczuje nabywcy placic od tak wielkiej powierzchni podatek od nieruchomosci (od lokali uzytkowych jest o wiele wieksza stawka niz meiszkan). A Nowy Wał doszuka sie nowych podatkow bo w koncu trzeba z czegos sfinansowac pensje sztabu Horbanów Smonow Gutow Grzesiowskich, Pazury, Jandy, Loterie, telemarketerzy, billboardy, reklama w wieczornych wiadomosciach na TVN i Polsacie itp itd
"czegos sfinansowac pensje sztabu Horbanów Smonow Gutow Grzesiowskich, Pazury, Jandy, Loterie, telemarketerzy, billboardy, reklama w wieczornych wiadomosciach na TVN i Polsacie"- No i najważniejsze zapomniałeś - opłacić 500+ i inne wyborcze kiełbaski.
Zburzyć nie za bardzo, bo na dole jest Biedronka i restauracja. Jeśli już, to przekształcić w lofty.
A co o tym sądzi Koliński?
zaraz etatowy głupek Wam wszystko wyjaśni.
to czyń to, jeśli znajdzie się inwestor, zrobi tam co sam wymyślił, na tym to polega. Zróbcie, zbudujcie itd. ależ jakie to proste. .. .realizujcie
Budynek do rozbiórki. Brzydki, wykonany w przestarzałej technologii, konieczna kompleksową modernizacja instalacji wewnętrznych, docieplenia, nowych elewacji, poprawa wentylacji itp. Tanie byłoby zbur, yc i wybudować piękny obiekt zaprojektowany przez zdolnych architektów, a tak mamy koszmarek rodem z PRL budowany byle jak z byle czego.
A NIE možna napisać prościej, że przetarg ogranicza się tylko I jest praktycznie adresowany do właściciela schodów w tym budynku, ma to tyle wspólnego z prztargiem, co Prezydent tango miasta z wróblem na dachu, z tą różnicą, że WRÓBEL ma lepszą widoki w przeciwieństwie. .. .
Nikt tego nie zburzy spokojna wasza rozczochrana :)Tam właściciele żyją jak pączki w maśle. Nawet nie wiecie jak wysokie są tam czynsze najmu. Takie 400k to im się zwróci w 5lat.
@Dawid1 - Normalny inwestor na pewno nie. Tu musi się pojawić inwestor pokroju Ryśka Bransona, który ma wywalone na logikę i podąża tylko za wizją. Znam takiego jednego "fanatyka Elbląga", który potajemnie już działa w zbawczej misji na rzecz tego miasta.