24
15.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wspolczuje nabywcy placic od tak wielkiej powierzchni podatek od nieruchomosci (od lokali uzytkowych jest o wiele wieksza stawka niz meiszkan). A Nowy Wał doszuka sie nowych podatkow bo w koncu trzeba z czegos sfinansowac pensje sztabu Horbanów Smonow Gutow Grzesiowskich, Pazury, Jandy, Loterie, telemarketerzy, billboardy, reklama w wieczornych wiadomosciach na TVN i Polsacie itp itd
(2021.11.15)
"czegos sfinansowac pensje sztabu Horbanów Smonow Gutow Grzesiowskich, Pazury, Jandy, Loterie, telemarketerzy, billboardy, reklama w wieczornych wiadomosciach na TVN i Polsacie"- No i najważniejsze zapomniałeś - opłacić 500+ i inne wyborcze kiełbaski.
(2021.11.15)
Zburzyć nie za bardzo, bo na dole jest Biedronka i restauracja. Jeśli już, to przekształcić w lofty.
(2021.11.15)
A co o tym sądzi Koliński?
(2021.11.15)

info

4  
  2
zaraz etatowy głupek Wam wszystko wyjaśni.
śmiechnasali (2021.11.15)

info

1  
  2
to czyń to, jeśli znajdzie się inwestor, zrobi tam co sam wymyślił, na tym to polega. Zróbcie, zbudujcie itd. ależ jakie to proste. .. .realizujcie
(2021.11.15)
Budynek do rozbiórki. Brzydki, wykonany w przestarzałej technologii, konieczna kompleksową modernizacja instalacji wewnętrznych, docieplenia, nowych elewacji, poprawa wentylacji itp. Tanie byłoby zbur, yc i wybudować piękny obiekt zaprojektowany przez zdolnych architektów, a tak mamy koszmarek rodem z PRL budowany byle jak z byle czego.
(2021.11.15)

info

5  
  1
A NIE možna napisać prościej, że przetarg ogranicza się tylko I jest praktycznie adresowany do właściciela schodów w tym budynku, ma to tyle wspólnego z prztargiem, co Prezydent tango miasta z wróblem na dachu, z tą różnicą, że WRÓBEL ma lepszą widoki w przeciwieństwie. .. .
Punkt widzenia (2021.11.16)

info

3  
  1
Nikt tego nie zburzy spokojna wasza rozczochrana :)Tam właściciele żyją jak pączki w maśle. Nawet nie wiecie jak wysokie są tam czynsze najmu. Takie 400k to im się zwróci w 5lat.
Fer (2021.11.16)

info

2  
  0
@Dawid1 - Normalny inwestor na pewno nie. Tu musi się pojawić inwestor pokroju Ryśka Bransona, który ma wywalone na logikę i podąża tylko za wizją. Znam takiego jednego "fanatyka Elbląga", który potajemnie już działa w zbawczej misji na rzecz tego miasta.
ernest (2021.11.16)