Wybrany wątek opinii
Spacerując z "bombelkiem"po naszym "pięknym"mieście zauważyłem ile jest ruin i nie wykorzystanych posiadłości, np.
niegdyś wojsko przy ulicy Lotniczej, teraz zwykła menelnia i pustostan, hotel arbiter, plastyk i również tereny przy starówce, w których przeznaczeniem są parkingi. .. to tylko nieliczne wymienione, które czekają na lepsze jutro. .. .niestety prawda jest taka, że żaden normalny inwestor nie będzie chciał ładować kasy w tak umierające miasto, absurdalne są również kroki "polityków"elbląskich, każdy widzi co się dzieje, a i tak dalej brną w to bagno. Czas włączyć myślenie bo może być za późno, chyba, że już jest. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
18
8
@Dawid1 - Już jest za późno. Na dodatek w mniejszych miastach w całej Polsce też tak jest. Wkrótce bieda do dużych miast zaglądnie i tajna misja kleru i pisu zostanie wykonana.
Do moderacji
Odpowiedz
17
15
@Dawid1 - Normalny inwestor na pewno nie. Tu musi się pojawić inwestor pokroju Ryśka Bransona, który ma wywalone na logikę i podąża tylko za wizją. Znam takiego jednego "fanatyka Elbląga", który potajemnie już działa w zbawczej misji na rzecz tego miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@ernest - Myślisz o Robercie?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0