A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wynagrodzenia w samorządzie – 309 mln złotych + 250 mln na kulturę :D dobre :D halo kulturo gdzie jesteś ? ale panowie co im dobrze jest sprzedają jakaś melinę i dziwne że nikt tej meliny nie chce kupić ? inwestycje w patomieście to parking he inwestycja na miarę możliwości panów, rąbią was na szmal i juz się nawet z tym nie kryją, uwłaszczyli się na tym systemie żrą aż im się z mordy ulewa i śmieją się z frajerów którzy chodzą na wybory bo myślą że coś tam mogą zmienić jakimś tam podpisem, tak wygląda wasza demokracja
! za ile i za kogo kupiło miasto te udziały i po co ??
potrafisz czytać ze zrozumieniem? Wyburz 2 piętro pozostawiając 3cie.
@ernest - Myślisz o Robercie?