UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"czegos sfinansowac pensje sztabu Horbanów Smonow Gutow Grzesiowskich, Pazury, Jandy, Loterie, telemarketerzy, billboardy, reklama w wieczornych wiadomosciach na TVN i Polsacie"- No i najważniejsze zapomniałeś - opłacić 500+ i inne wyborcze kiełbaski.