UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wspolczuje nabywcy placic od tak wielkiej powierzchni podatek od nieruchomosci (od lokali uzytkowych jest o wiele wieksza stawka niz meiszkan). A Nowy Wał doszuka sie nowych podatkow bo w koncu trzeba z czegos sfinansowac pensje sztabu Horbanów Smonow Gutow Grzesiowskich, Pazury, Jandy, Loterie, telemarketerzy, billboardy, reklama w wieczornych wiadomosciach na TVN i Polsacie itp itd