UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspolczuje nabywcy placic od tak wielkiej powierzchni podatek od nieruchomosci (od lokali uzytkowych jest o wiele wieksza stawka niz meiszkan). A Nowy Wał doszuka sie nowych podatkow bo w koncu trzeba z czegos sfinansowac pensje sztabu Horbanów Smonow Gutow Grzesiowskich, Pazury, Jandy, Loterie, telemarketerzy, billboardy, reklama w wieczornych wiadomosciach na TVN i Polsacie itp itd