UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dawid1 - Normalny inwestor na pewno nie. Tu musi się pojawić inwestor pokroju Ryśka Bransona, który ma wywalone na logikę i podąża tylko za wizją. Znam takiego jednego "fanatyka Elbląga", który potajemnie już działa w zbawczej misji na rzecz tego miasta.
ernest