UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Budynek do rozbiórki. Brzydki, wykonany w przestarzałej technologii, konieczna kompleksową modernizacja instalacji wewnętrznych, docieplenia, nowych elewacji, poprawa wentylacji itp. Tanie byłoby zbur, yc i wybudować piękny obiekt zaprojektowany przez zdolnych architektów, a tak mamy koszmarek rodem z PRL budowany byle jak z byle czego.