Wybrany wątek opinii
Zburzyć tą szpetotę i apartamenty wybudować w tak pięknie skomunikowanym miejscu!
Do moderacji
Odpowiedz
28
14
zburz i wybuduj apartamentowiec
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Zburzyć nie za bardzo, bo na dole jest Biedronka i restauracja. Jeśli już, to przekształcić w lofty.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
to czyń to, jeśli znajdzie się inwestor, zrobi tam co sam wymyślił, na tym to polega. Zróbcie, zbudujcie itd. ależ jakie to proste. .. .realizujcie
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
potrafisz czytać ze zrozumieniem? Wyburz 2 piętro pozostawiając 3cie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0