104
05.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale powcu jeszcze parę lat temu ceny były takie same ba, ty widzisz tylko siebie i auto somsiada, nie bierzesz pod uwagę sytuacji na świecie, cen paliw chociażby w inny państwach w eu, także zamiast oglądać pornole odpal se stronkę i porównaj; )
(2021.11.07)
Właśnie ostatnio oglądałem dobrego pornola z twoją matką w roli głównej, fajnie bierze do dzioba i w kakao.
(2021.11.07)
Do ilu moze dojść cena paliwa tego nie wiadomo, wiadomo natomiast dopóki PiS będzie rządził to ceny będą rosły aby Orlen mógł finansować całe to zło i piekło, ktore dotyka Polskę i Polaków!
PinokioKłamczuch! (2021.11.07)
"W całej Europie mamy najtańsze paliwo, to też wina pisu?"- ekonomia nie jest najmocniejszą stroną prawda? Niemiec 2000 zarobku, za paliwo płaci 1.40-, Polak 2000 zarobku, za paliwo płaci 6.0- Nadal uważasz, że mamy najtańsze?
Mjr.Tom (2021.11.07)
@PinokioKłamczuch! - Krótko :głąb!
Zbyszek65 (2021.11.07)
Adblue też już kosztuje prawie tyle co paliwo
Xd $ (2021.11.07)

info

0  
  0
@Zbyszek65 - Dobrze wiedzieć, że jesteś głąb jak, jak wszyscy PiSowcy :)
CzarnaD (2021.11.08)
@PiesekLeszek - Tusk już dawno takie miał życzenie.
(2021.11.08)
@Gość45 - Bo bo nas zamknęli w domu i nawet do lasu nie mogliśmy iść, ludzie na zdalnym, szkoły zamknięte to po co tankować auta? Sama zatankowałam auto do pełna o starczyło na 2 miechy - nie ma co porównywać tych miesięcy. Stacje benzynowe w mieście świeciły puchami. .. .
elbląg88 (2021.11.08)
Realizuje się plan agendy 2030."Nie bedziesz nic miał na wlasnosc i bedziesz szczesliwy a wszystko co potrzebujesz wynajmiesz"tak brzmi haslo słynnego Klausa Schwaba (kto nie slyszal o nim ten powinien wrócic do podstawówki). Ten sam facet na kilka lat przed premierą pandemii na wizji przed kamerami zapowiedział plan wszczepiania certyfikatów zdrowia w formie czipów - proszę tu te nagranie z 2016r (należy skasować spację w adresie): wolnemedia. net/schwab-chce-zaczipowac-ludzkosc-przepustkami-zdrowia/ Dacie wiarę? Człowiek przed którym w Davos klęka Merkel i wszyscy liderzy światowi bredzi o czipowaniu ludzi. .. Może wypadałoby na kóryms ze zlotów w Davos powyzywać go że jest "arcyfoliarzem"hę?
(2021.11.08)

info

2  
  0