A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W całej Europie mamy najtańsze paliwo, to też wina pisu?
Tak mówił, ale nigdy nie było za 7 jak Tusk rządził, jak objął rządy w 2007 to nawet przez pewien czas paliwo było poniżej 4 zł za 1 l. Teraz ropa jest na rynkach o połowę tańsza jak za Tuska, a na stacjach paliw droższa, poza tym to Kaczyński przed objęciem władzy latał z kanistrem po Sejmie i wołał, żeby obniżyć akcyzę, mówił, że trzeba mieć odwagę, a jak objął władzę, to nie dość, że nie obniżył akcyzy, to jeszcze na paliwo nałożył nowy podatek- opłatę paliwową.
Mnie to nie dotyczy, bo i tak zawsze tankuję za 50 zł.
O to, że koszty transportu wzrosną (czyli wszystkich innych produktów)
Dodruk pieniedzy?? ciekawe kto to drukuje HAHA
Zastanow sie pierw co piszesz, niedoinformowany czlowieczku
@Zadowolony... - To prawda. A gdy jeszcze bardziej podrożeje jedzenie, to przejdę na dietę (ryż i woda). Ubrań też nie potrzebuję za wiele. Ktoś tam chrzanił, że prąd drogi - kiedyś nie było prądu i jakoś ludzie żyli (komu to przeszkadzało?!)Drogie mieszkania? Zawsze mogę wynająć pokój. NIczego nie potrzebuję, tylko mojego Jarusia.
5 lat temu to było. .. .byłem o 5 lat młodszy
23 zł na paliwie, na spożywce, na enefgi, na materiałach budowlanych i tak mógłbym bez końca więc nie broń tego pisiorku bo tego się nie da obronić.
Aut jest za dużo w Elblągu, powinno być 10 zł. Do racy powinno się jeździć komunikacja miejską
@Smieszny - Narodowy Bank Polski - jedyny emitent pieniądza w Polsce