UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Gość45 - Bo bo nas zamknęli w domu i nawet do lasu nie mogliśmy iść, ludzie na zdalnym, szkoły zamknięte to po co tankować auta? Sama zatankowałam auto do pełna o starczyło na 2 miechy - nie ma co porównywać tych miesięcy. Stacje benzynowe w mieście świeciły puchami. .. .

elbląg88