A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@CzarnaD - Tobie resztkę mózgu wypaliła błyskawica geniuszu lewacki!
Jakiś delikatny problem z liczeniem lub BARDZO mały zbiornik.
Jeszcze niedawno tankowaliśmy paliwa za ok 4.50 zł/litr. porównując te podwyżki do tamtego okresy masz 15 zł/10 litrach. przeciętny zbiornik paliwa ma pojemność ok 40-50 litrów, przyjmijmy średnia 45 litrów. przy takim założeniu daje ci to dodatkowy koszt w wysokości ok 67.5 zł/na zbiorniku.
PiS w akcji na granicy
- co ich reszta obywateli obchodzi. .. .
Ludzie płaczą a orlen notuje najwyższe zyski w historii. Przecież ten pis to trzeba na pysk wywalić. Tylko jak?? Platforma do tej pory programu nie ma. .. .. tzn ma, wygrać z pisem. Lewica zgłupiała z imigrantami i homoseksualistami. Bzdury gadaja o prawach kobiet. .. no nie ma na kogo głosować
@Zbyszek65 - GM rozumie, że Zbyszek65 jako Polak i misiaczek-PiSiaczek uważa za słuszne, że z kieszeni kierowców finansuje się propagandę PARTII (zakup medialnego koncernu przez Orlen i jego utrzymanie )a polskie kobiety są tak niewiele warte, że ich poświęcenie dla chrztu umierającego dziecka to żaden problem. .. Słuszną linię ma nasza PARTIA ! Wiwat Populizm i Socjotechnika ! ROZUM NIE PRZEJDZIE, PARTIA CZUWA !
Dodajmy, że w styczniu 2015 roku cena paliwa w Elblągu spadła poniżej 4 zł i była wówczas najniższą w kraju. - Ale wtedy Prezesem Lotosu był Paweł Olechnowicz, a rządziło PO - PSL.
@GłębokaMyśl - Normalnie jak bym słyszał Tuska!
Zobaczycie tą irańską korektę cen jak świnia gwiazdy. Jednym słowem dyma się cały sektor stacji paliw kosztem marży detalistów czyli kto napycha kasę bez żadnych prób zejścia z ceny. Państwowe rafinerie.
@GłębokaMyśl - Chyba słuszną jeśli po drastycznych spadkach poparcia 32,5% dzieci w słupkach. Powiedz to tym co nadal ślepo wierzą, że to wszystko nie jest pobierane z ich kieszeni.
Bardzo słusznie droga Pani. Mnie też podwyżki nie dotyczą chociaż ja z tych mniej zamożnych bo ja zawsze leję za 100LN.