UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"W całej Europie mamy najtańsze paliwo, to też wina pisu?"- ekonomia nie jest najmocniejszą stroną prawda? Niemiec 2000 zarobku, za paliwo płaci 1.40-, Polak 2000 zarobku, za paliwo płaci 6.0- Nadal uważasz, że mamy najtańsze?

Mjr.Tom

Anuluj