UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"W całej Europie mamy najtańsze paliwo, to też wina pisu?"- ekonomia nie jest najmocniejszą stroną prawda? Niemiec 2000 zarobku, za paliwo płaci 1.40-, Polak 2000 zarobku, za paliwo płaci 6.0- Nadal uważasz, że mamy najtańsze?
Mjr.Tom