Wybrany wątek opinii
Do ilu moze dojść cena paliwa tego nie wiadomo, wiadomo natomiast dopóki PiS będzie rządził to ceny będą rosły aby Orlen mógł finansować całe to zło i piekło, ktore dotyka Polskę i Polaków!
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@PinokioKłamczuch! - Krótko :głąb!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Zbyszek65 - Dobrze wiedzieć, że jesteś głąb jak, jak wszyscy PiSowcy :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@CzarnaD - Tobie resztkę mózgu wypaliła błyskawica geniuszu lewacki!
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@Zbyszek65 - GM rozumie, że Zbyszek65 jako Polak i misiaczek-PiSiaczek uważa za słuszne, że z kieszeni kierowców finansuje się propagandę PARTII (zakup medialnego koncernu przez Orlen i jego utrzymanie )a polskie kobiety są tak niewiele warte, że ich poświęcenie dla chrztu umierającego dziecka to żaden problem. .. Słuszną linię ma nasza PARTIA ! Wiwat Populizm i Socjotechnika ! ROZUM NIE PRZEJDZIE, PARTIA CZUWA !
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@GłębokaMyśl - Normalnie jak bym słyszał Tuska!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@GłębokaMyśl - Chyba słuszną jeśli po drastycznych spadkach poparcia 32,5% dzieci w słupkach. Powiedz to tym co nadal ślepo wierzą, że to wszystko nie jest pobierane z ich kieszeni.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0