UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś przy jakiejkolwiek podwyżce były strajki, wielkie wzburzenie ludzi. Teraz podwyżki wszystkiego przyjmowane są bez dyskusji. Ludzie dalej chwalą PiS. 500+ już dawno utopione. A podwyżki prądu i gazu dopiero nastąpią. Chciałabym, żeby wyborcy PiS-u zrozumieli co się dzieje. W końcu żeby dać, trzeba skądś wziąć. Z pustego i Salomon nie naleje.
Bożena L.