UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś przy jakiejkolwiek podwyżce były strajki, wielkie wzburzenie ludzi. Teraz podwyżki wszystkiego przyjmowane są bez dyskusji. Ludzie dalej chwalą PiS. 500+ już dawno utopione. A podwyżki prądu i gazu dopiero nastąpią. Chciałabym, żeby wyborcy PiS-u zrozumieli co się dzieje. W końcu żeby dać, trzeba skądś wziąć. Z pustego i Salomon nie naleje.

Bożena L.