UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@lubie.kefir - Nawet 8 zł mogę za litr płacić. Stać mnie i szkoda mi dzieci z kopalni kobalt, dlatego na elektryka się nie przesiądę.


Anuluj