UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

emblong to takie polskie macau wabi inwestorów :D milionowe inwestycje, pomoce dla inwestorów, terkawki, działki, mieszkania, byznesy, magazyny, a nasz największy sukces ? to taki że w ratuszku pracujom urzędnicy i są radni i są fajni i ładni i łał, dziękujemy wam :D my plebs, bez was nie było by tak super, a WiK będzie podłączał w każdym domu kran i licznik z dżonym wolkerem a epec małe reaktorki wodorowe a mój somsiad też złodziej a twój ? :D:D:D

00000007