UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale po przeczytaniu artykułu widzę, że aktualna wladza na Ratuszu nie ma dla elblążan zainteresowanych rozwojem swojego miasta dobrych informacji. Nie ma inwestorów, nie ma roboty, są tylko drogie mieszkania do kupienia i drogie działki budowlane, a Miasto nie ma pieniędzy na uzbrojenie wolnych terenów na sprzedaż. Także mlodzi i inni w wieku nieemerytalnym wyjeżdzajcie póki czas i PiS nie zabrania.


Anuluj