UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niczym nie wabi. Tutaj głównie inwestują lokalni złodzieje powiazani z urzędem miasta oraz patodeweloperka. Obcego konkretnego inwestora nie wpuszczą np. jakieś zakłady pracy, potężne firmy itd. , bo ludzie odeszliby od tych pseudobiznesmenów płacących najniższa krajowa a resztę pod stołem i nie miał by kto na tą bandę robić. Miasto ma potencjał ale układziki emblonskie na to nie pozwolą i dalej będzie marazm i beznadzieja. Układzik ma się dobrze.

Janusz Nosacz

Anuluj