UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pewnie nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale po przeczytaniu artykułu widzę, że aktualna wladza na Ratuszu nie ma dla elblążan zainteresowanych rozwojem swojego miasta dobrych informacji. Nie ma inwestorów, nie ma roboty, są tylko drogie mieszkania do kupienia i drogie działki budowlane, a Miasto nie ma pieniędzy na uzbrojenie wolnych terenów na sprzedaż. Także mlodzi i inni w wieku nieemerytalnym wyjeżdzajcie póki czas i PiS nie zabrania.