A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przepraszam, czym Elbląg co robi i kogo, bo nie zrozumiałem?!
@misiek778 - Jadąc do Gdańska przejeżdżasz przez Elbląg sieroto
wszystko tam się kręci wokół stanu umysłu jednego. Ten stan umysłu mieści się w możliwościach gminy wiejskiej, zresztą niewielkiej. I poza to nikt się nie wychyli, po co ryzykować i pokazywać, że jestem mądrzejszy. Zostanie od razu wycięty, bo może być przeciwnikiem. Totalna pacyfikacja logiki, rozsądku, przyzwoitości. Trzeba poszukiwać 40-50 latków spoza zaścianka, niech nasze oczekiwania idą w świat. Wynajmijmy człowieka czynu. Posiwiałe głowy (nie obrażając)i otyłe torsy niech w końcu znikną, niczego już nie wymyślą, a ile szkody.
Dlaczego obraża się ludzi starszych. Jestem w wieku 50+ i zadania egzaminacyjne z wyższych uczelni nie są dla mnie problemem. Dla 20+ zadanie, gdy są dane A i B ile wynosi C jest w granicach rozumowych, ale gdy są podane dane C i B a ma wyliczyć A to już nie ma pojęcia z czym to się je. .Inicjatywa i podjęcie jakichkolwiek działań nie jest uzależnione id wieku, a id tego co ma się pod kopułą. Do UM właśnie celowo wybiera się miernoty, aby nie zawyżały poziomu.
Kusi korupcją znajomy znajomemu, a dla ludności nic tylko podnoszenie opłat, nie piszcie takich bzdur wszyscy wiedzą o co chodzi w tym skorumpowanym miasteczku
Kuuuuu. .. .. a niewolnictwo w 21wieku!!!!!
No z takim prezydentem jak wróbel to na pewno pójdziemy do przodu. On nawet poprawnie nie potrafi się wyłowić. Zresztą co zrobił z komunikacją miejską w mieście. Co dzieje się w spółkach miejskich, tam trzeba wysłać kontrolę
@Art :) - Tam nie ma żadnego lasu, tylko krzaczory i trawa po pas.
@00000007 - Jedź do Fromborka albo Starogardu, jeszcze nie jest za późno.
@Do_pomorskiego - Nie obrażaj ludzi, którzy są zaangażowani w swoją miejscowość i pomagają sąsiadom.