A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to w końcu pomagają czy proszą o pomoc bo nie rozumiem :)rząd też tak pomaga rozdaje co wcześniej innym zabrał
Świetnie. Ten czerwony sznur fajnie wygląda, co roku podziwiam z okna.
Dzieci w domach dzieci mają dobre warunki. Ich biologiczni rodzice powinni przywpozic im prezenty za swoje pieniądze. To niesprawiedliwe, że wszyscy wspierają rodziny dzieci niepełnosprawnych, z domów dziecka itp, za to nikt nie pamieta o tych, które też zasługują na pomoc i angażację. To kpina, ale co zrobić, P{olskie dzieci dzielą sie na różne typy, a to już błąd bo każdym należy sie pomoc. A szczególnie tym, których rodzice nie dostają żadnego wsparcia, bo ciężko pracują. chory kraj.
tak samo jak ten program tv, gdzie remontuje sie domy rożnym rodzinom. Jeżeli kogoś stać na dom z kawałkiem ziemi, to niech remontuje na swój koszt. Chory nasz kraj, gdzie taka niesprawiedliwość jest. Ja kupiłam mieszkanie na kredyt nie dostałam w spadku i nikt mi za free nie wyremnontował mieszkania. Nienawidze takich programów i nie oglądam. Bezrobotni za darmo dostali chate i strugają z nas baranów, że niby kasy nie mają, żeby łazienki w domu nie było? skandal. wstyd dla całej Polski.
Jak dołączyć do ekipy MotoMikolajów ? Na codzienne jeżdżę skuterem.
Deski info oni wszystkim dają! Dobro zawsze wraca!
Tak, będę jak co roku żebyś mógł podziwiać start z czerwonego na kole, a zapachem z mojego tlumika bedziesz się upajał przez kolejny rok.
Do malkontentów i innych osiołków. Czego nie rozumiecie? Są ludzie mający zajawkę w postaci motoryków, którzy stworzyli grupę i hasają na przejażdżki i zloty. Chcą obdarować dzieciaki, które nie mają prawdziwego DOMU, bo to dobrzy ludzie. Zrzucali się sami i sianka wystarczało na małe upominki i słodycze. Jednak potrzeby są jak widać większe i proszą o pomoc z zewnątrz. Jarek daje ale tylko w TVPis, samorządy ma raczej w du. .. Nie chcesz nie pomagaj. Pij tego Vipa z Biedronki siedząc w fotelu przed TV i tyle. Po co się uzewnętrzniasz negując akcję jakbyś brał w niej udział.
najpierw za d..powinni wziąć rod\ziców tych dzieci. przynajmniej 50 procent ich zasiłków, dodatków powinny iść na dzieci, a nie bawią się hasają, a dzieciom nic, mają święty spokój. Znam osobiście taką artystkę, która sama oddała dzieci, a potem urodziła następne. to nonsens i obchodzenie sie delikatnie z takimi rodzicami. Chetnie byśmy pomogli, ale nasze panstwo to przechowalnia bezrobotnych i pasozytów, gdzie pozostali pracują na tę nieudaną masę. trzeba to zmienić, wtedy każdy chętnie pomoże. dlaczego mamy swoim dzieciom zabrać, skoro nam nikt nic za darmo nie da.
Starsi znajomi czyli sw. pamieci Beata Kisiel (żmija )inicjatorka Mikołajek Elbląskich