20
03.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to w końcu pomagają czy proszą o pomoc bo nie rozumiem :)rząd też tak pomaga rozdaje co wcześniej innym zabrał
(2021.11.03)

info

1  
  3
Świetnie. Ten czerwony sznur fajnie wygląda, co roku podziwiam z okna.
(2021.11.03)

info

4  
  1
Dzieci w domach dzieci mają dobre warunki. Ich biologiczni rodzice powinni przywpozic im prezenty za swoje pieniądze. To niesprawiedliwe, że wszyscy wspierają rodziny dzieci niepełnosprawnych, z domów dziecka itp, za to nikt nie pamieta o tych, które też zasługują na pomoc i angażację. To kpina, ale co zrobić, P{olskie dzieci dzielą sie na różne typy, a to już błąd bo każdym należy sie pomoc. A szczególnie tym, których rodzice nie dostają żadnego wsparcia, bo ciężko pracują. chory kraj.
(2021.11.03)

info

1  
  0
tak samo jak ten program tv, gdzie remontuje sie domy rożnym rodzinom. Jeżeli kogoś stać na dom z kawałkiem ziemi, to niech remontuje na swój koszt. Chory nasz kraj, gdzie taka niesprawiedliwość jest. Ja kupiłam mieszkanie na kredyt nie dostałam w spadku i nikt mi za free nie wyremnontował mieszkania. Nienawidze takich programów i nie oglądam. Bezrobotni za darmo dostali chate i strugają z nas baranów, że niby kasy nie mają, żeby łazienki w domu nie było? skandal. wstyd dla całej Polski.
(2021.11.03)

info

1  
  6
Jak dołączyć do ekipy MotoMikolajów ? Na codzienne jeżdżę skuterem.
MiniMotoMikolaj (2021.11.03)

info

5  
  0
Deski info oni wszystkim dają! Dobro zawsze wraca!
Sia la la la (2021.11.03)

info

5  
  1
Tak, będę jak co roku żebyś mógł podziwiać start z czerwonego na kole, a zapachem z mojego tlumika bedziesz się upajał przez kolejny rok.
Wariat_biały (2021.11.03)
Do malkontentów i innych osiołków. Czego nie rozumiecie? Są ludzie mający zajawkę w postaci motoryków, którzy stworzyli grupę i hasają na przejażdżki i zloty. Chcą obdarować dzieciaki, które nie mają prawdziwego DOMU, bo to dobrzy ludzie. Zrzucali się sami i sianka wystarczało na małe upominki i słodycze. Jednak potrzeby są jak widać większe i proszą o pomoc z zewnątrz. Jarek daje ale tylko w TVPis, samorządy ma raczej w du. .. Nie chcesz nie pomagaj. Pij tego Vipa z Biedronki siedząc w fotelu przed TV i tyle. Po co się uzewnętrzniasz negując akcję jakbyś brał w niej udział.
Gawel (2021.11.03)

info

4  
  0
najpierw za d..powinni wziąć rod\ziców tych dzieci. przynajmniej 50 procent ich zasiłków, dodatków powinny iść na dzieci, a nie bawią się hasają, a dzieciom nic, mają święty spokój. Znam osobiście taką artystkę, która sama oddała dzieci, a potem urodziła następne. to nonsens i obchodzenie sie delikatnie z takimi rodzicami. Chetnie byśmy pomogli, ale nasze panstwo to przechowalnia bezrobotnych i pasozytów, gdzie pozostali pracują na tę nieudaną masę. trzeba to zmienić, wtedy każdy chętnie pomoże. dlaczego mamy swoim dzieciom zabrać, skoro nam nikt nic za darmo nie da.
(2021.11.04)

info

1  
  0
Starsi znajomi czyli sw. pamieci Beata Kisiel (żmija )inicjatorka Mikołajek Elbląskich
Motocyklista1234 (2021.11.04)

info

0  
  0