UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
najpierw za d..powinni wziąć rod\ziców tych dzieci. przynajmniej 50 procent ich zasiłków, dodatków powinny iść na dzieci, a nie bawią się hasają, a dzieciom nic, mają święty spokój. Znam osobiście taką artystkę, która sama oddała dzieci, a potem urodziła następne. to nonsens i obchodzenie sie delikatnie z takimi rodzicami. Chetnie byśmy pomogli, ale nasze panstwo to przechowalnia bezrobotnych i pasozytów, gdzie pozostali pracują na tę nieudaną masę. trzeba to zmienić, wtedy każdy chętnie pomoże. dlaczego mamy swoim dzieciom zabrać, skoro nam nikt nic za darmo nie da.