UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do malkontentów i innych osiołków. Czego nie rozumiecie? Są ludzie mający zajawkę w postaci motoryków, którzy stworzyli grupę i hasają na przejażdżki i zloty. Chcą obdarować dzieciaki, które nie mają prawdziwego DOMU, bo to dobrzy ludzie. Zrzucali się sami i sianka wystarczało na małe upominki i słodycze. Jednak potrzeby są jak widać większe i proszą o pomoc z zewnątrz. Jarek daje ale tylko w TVPis, samorządy ma raczej w du. .. Nie chcesz nie pomagaj. Pij tego Vipa z Biedronki siedząc w fotelu przed TV i tyle. Po co się uzewnętrzniasz negując akcję jakbyś brał w niej udział.

Gawel