Wybrany wątek opinii

Czy te mikołaje na jednym kole z czerwonego, potem 180 przez miasto też?
(2021.11.03)
Tak, będę jak co roku żebyś mógł podziwiać start z czerwonego na kole, a zapachem z mojego tlumika bedziesz się upajał przez kolejny rok.
Wariat_biały (2021.11.03)
Powrót do komentarzy