Wybrany wątek opinii
Czy te mikołaje na jednym kole z czerwonego, potem 180 przez miasto też?
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Tak, będę jak co roku żebyś mógł podziwiać start z czerwonego na kole, a zapachem z mojego tlumika bedziesz się upajał przez kolejny rok.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0