UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak samo jak ten program tv, gdzie remontuje sie domy rożnym rodzinom. Jeżeli kogoś stać na dom z kawałkiem ziemi, to niech remontuje na swój koszt. Chory nasz kraj, gdzie taka niesprawiedliwość jest. Ja kupiłam mieszkanie na kredyt nie dostałam w spadku i nikt mi za free nie wyremnontował mieszkania. Nienawidze takich programów i nie oglądam. Bezrobotni za darmo dostali chate i strugają z nas baranów, że niby kasy nie mają, żeby łazienki w domu nie było? skandal. wstyd dla całej Polski.