UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tak samo jak ten program tv, gdzie remontuje sie domy rożnym rodzinom. Jeżeli kogoś stać na dom z kawałkiem ziemi, to niech remontuje na swój koszt. Chory nasz kraj, gdzie taka niesprawiedliwość jest. Ja kupiłam mieszkanie na kredyt nie dostałam w spadku i nikt mi za free nie wyremnontował mieszkania. Nienawidze takich programów i nie oglądam. Bezrobotni za darmo dostali chate i strugają z nas baranów, że niby kasy nie mają, żeby łazienki w domu nie było? skandal. wstyd dla całej Polski.