UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzieci w domach dzieci mają dobre warunki. Ich biologiczni rodzice powinni przywpozic im prezenty za swoje pieniądze. To niesprawiedliwe, że wszyscy wspierają rodziny dzieci niepełnosprawnych, z domów dziecka itp, za to nikt nie pamieta o tych, które też zasługują na pomoc i angażację. To kpina, ale co zrobić, P{olskie dzieci dzielą sie na różne typy, a to już błąd bo każdym należy sie pomoc. A szczególnie tym, których rodzice nie dostają żadnego wsparcia, bo ciężko pracują. chory kraj.