UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

najpierw za d..powinni wziąć rod\ziców tych dzieci. przynajmniej 50 procent ich zasiłków, dodatków powinny iść na dzieci, a nie bawią się hasają, a dzieciom nic, mają święty spokój. Znam osobiście taką artystkę, która sama oddała dzieci, a potem urodziła następne. to nonsens i obchodzenie sie delikatnie z takimi rodzicami. Chetnie byśmy pomogli, ale nasze panstwo to przechowalnia bezrobotnych i pasozytów, gdzie pozostali pracują na tę nieudaną masę. trzeba to zmienić, wtedy każdy chętnie pomoże. dlaczego mamy swoim dzieciom zabrać, skoro nam nikt nic za darmo nie da.