UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak, będę jak co roku żebyś mógł podziwiać start z czerwonego na kole, a zapachem z mojego tlumika bedziesz się upajał przez kolejny rok.

Wariat_biały

Anuluj