UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, będę jak co roku żebyś mógł podziwiać start z czerwonego na kole, a zapachem z mojego tlumika bedziesz się upajał przez kolejny rok.
Wariat_biały
Tak, będę jak co roku żebyś mógł podziwiać start z czerwonego na kole, a zapachem z mojego tlumika bedziesz się upajał przez kolejny rok.
Wariat_biały