UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Powiem szczerze gdybyś Ty nie brał udziału w tym proteście wszystko by się udało niestety gdziekolwiek się pojawisz tam jest porażka


Anuluj