UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Powiem szczerze gdybyś Ty nie brał udziału w tym proteście wszystko by się udało niestety gdziekolwiek się pojawisz tam jest porażka
@RobertKoliński - Powiem szczerze gdybyś Ty nie brał udziału w tym proteście wszystko by się udało niestety gdziekolwiek się pojawisz tam jest porażka