UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Portel co wam do tej nowej drogi?? Macie co chwila jakieś problemy z tym. Dajcie się miastu rozwijać. Co Wy macie z tego bicia piany? Sprawdźcie dokładnie wstępne plany przecież ta droga nie odetnie góry Chrobrego od Bazantarni. .. Same brednie piszecie i wprowadzacie tylko ludzi w błąd! Po co to? W naszym mieście mieszka ponad 100 tys mieszkańców. Co to jest 3,5 stysiacaa??? Nie odpowiada może 3 % mieszkańców. Dajcie sobie siana i pozwólcie aby miasto się rozwijalo i odblokowało ul. Bema!
Dajcie se siana!