UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

""""Ja nie rozumiem czemu PO-wcom tak bardzo przeszkadza Kolej Nadzalewowa. Przecież Kolej adzalewowa powinna być po to, aby służyła mieszkańcom Elbląga, Jagodna, Kamionka Wielkiego, Nadbrzeża, Suchacza, Kadyn, Tolkmicka, Świętego Kamienia, Fromborka, Stępienia i Braniewa. PO-wcy nie musieliby korzystać z usług Kolei Nadzalewowej"""---i nie zrozumiesz dopóki do tej kolei nie będziesz dopłacał z własnej kieszeni. Duże zakłady nie istnieją, zastąpiły je mniejsze lokalne firmy zatrudniające lokalnych pracowników, a ten co musi dojechać jedzie swoim autem albo busami których stada kursują co kilkanaście minut a i cena za przejazd też ma znaczenie. Teraz kumasz że się nie opłaca dla kilku nawiedzeńców