UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Arturr - Lubię rower i sporo jeżdżę, ale robienie z torów kolejowych ścieżki dla rowerów to pomysł iście olsztyński, a zwolennicy takiej opcji to zwykłe buractwo widzące tylko czubek własnego nosa.
@Arturr - Lubię rower i sporo jeżdżę, ale robienie z torów kolejowych ścieżki dla rowerów to pomysł iście olsztyński, a zwolennicy takiej opcji to zwykłe buractwo widzące tylko czubek własnego nosa.