UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Arturr - Lubię rower i sporo jeżdżę, ale robienie z torów kolejowych ścieżki dla rowerów to pomysł iście olsztyński, a zwolennicy takiej opcji to zwykłe buractwo widzące tylko czubek własnego nosa.


Anuluj