Wybrany wątek opinii

Kolej tylko kolej po przekopie to biznes transportowy nie tylko ludzi dla turystyki ale towarow
Ekonomia zachodu nie wschodnie (2021.09.27)
@Ekonomia zachodu nie wschodnie - Spytaj więc Wróblewskiego czy słyszał o przekopie i czy już przynajmniej ma plany dla miasta na przeładunek twoich towarów - trochę torfu, węgla, cegieł. Kolej dawno zdechła a teraz Witold dusi "port". Turysta z przekopu przypłynie do dowolnej wioski nad Zalewem ale towar do Elbląga nie dotrze, bo skąd i dokąd?
(2021.09.28)
Powrót do komentarzy