63
27.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Koniecznie reaktywować kolej nadzalewową, bo koliński chce się przejechać.
(2021.09.28)

info

2  
  3
A moim zdaniem kolejny pomysł na Nic Nie Zrobienie a Zarobienie Któż to jeździć miałby z Słuchacza ? Kiedy to Elbląg marny bo marny ale zawsze to lepszy od Suchacza punkt wypadowy w sezonie turystycznym jest. Ile inwestorzy deklarują wkładu własnego w tę inwestycję ?
Góra Chrobrego (2021.09.28)

info

3  
  0
Ścieżka rowerowa na torach od Elbląga do Tolkmicka!!!!
(2021.09.28)

info

3  
  2
To wielka idea do nikąd. Najlepsze rozwiązanie, to usunięcie torów i na nasypie utworzenie ścieżki rowerowej z Elbląg Zdrój do Starej Pasłęki. kolejne mrzonki dla wyciągnięcia kasy.
tylko ścieżka (2021.09.28)

info

2  
  1
@Ekonomia zachodu nie wschodnie - Spytaj więc Wróblewskiego czy słyszał o przekopie i czy już przynajmniej ma plany dla miasta na przeładunek twoich towarów - trochę torfu, węgla, cegieł. Kolej dawno zdechła a teraz Witold dusi "port". Turysta z przekopu przypłynie do dowolnej wioski nad Zalewem ale towar do Elbląga nie dotrze, bo skąd i dokąd?
(2021.09.28)
Polecam bieszczadzkie drezyny drezynyrowerowe. pl rewelacyjna atrakcja, możliwość takiego przejazdu przy zalewie niewątpliwie będzie interesująca. Po drodze może zwiedzanie cegielni lub jakiejś innej atrakcji???? W Bieszczadach wycieczka robi przerwę w miejscowym browarze Ursa. Polecam.
(2021.09.28)

info

1  
  1
wystarczy zwolnić pociotków i zajmowaczy stołków
(2021.09.28)

info

1  
  0
@sdfsdf - Bo Suchacz i Frombork mają GOSPODARZA 😉
(2021.09.28)
Pani Dalman to zły gospodarz gminy. Bardzo zły.
Piotrrrr (2021.09.28)

info

1  
  0
Decyzja byznesmebow nie przypadkowa. Wiedzą ze jak ruszy przekop, turystow, w tym zagranicznych, bedzie masa. Nie liczą przecież na miejscowych pedałujących drezynami.
Krzysztof M (2021.09.28)

info

2  
  1