A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Koniecznie reaktywować kolej nadzalewową, bo koliński chce się przejechać.
A moim zdaniem kolejny pomysł na Nic Nie Zrobienie a Zarobienie Któż to jeździć miałby z Słuchacza ? Kiedy to Elbląg marny bo marny ale zawsze to lepszy od Suchacza punkt wypadowy w sezonie turystycznym jest. Ile inwestorzy deklarują wkładu własnego w tę inwestycję ?
Ścieżka rowerowa na torach od Elbląga do Tolkmicka!!!!
To wielka idea do nikąd. Najlepsze rozwiązanie, to usunięcie torów i na nasypie utworzenie ścieżki rowerowej z Elbląg Zdrój do Starej Pasłęki. kolejne mrzonki dla wyciągnięcia kasy.
@Ekonomia zachodu nie wschodnie - Spytaj więc Wróblewskiego czy słyszał o przekopie i czy już przynajmniej ma plany dla miasta na przeładunek twoich towarów - trochę torfu, węgla, cegieł. Kolej dawno zdechła a teraz Witold dusi "port". Turysta z przekopu przypłynie do dowolnej wioski nad Zalewem ale towar do Elbląga nie dotrze, bo skąd i dokąd?
Polecam bieszczadzkie drezyny drezynyrowerowe. pl rewelacyjna atrakcja, możliwość takiego przejazdu przy zalewie niewątpliwie będzie interesująca. Po drodze może zwiedzanie cegielni lub jakiejś innej atrakcji???? W Bieszczadach wycieczka robi przerwę w miejscowym browarze Ursa. Polecam.
wystarczy zwolnić pociotków i zajmowaczy stołków
@sdfsdf - Bo Suchacz i Frombork mają GOSPODARZA 😉
Pani Dalman to zły gospodarz gminy. Bardzo zły.
Decyzja byznesmebow nie przypadkowa. Wiedzą ze jak ruszy przekop, turystow, w tym zagranicznych, bedzie masa. Nie liczą przecież na miejscowych pedałujących drezynami.