25
06.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Modernizacja portu w Tolkmicku jest chyba największym bublem Zalewu Wiślanego. Przy północnych sztormowych wiatrach jednostki potrafią się zrywać w porcie z cum (sic! ). Zafalowanie w całym porcie od główek po najdalsze nabrzeże, nie ma nawet skrawka zacisznego miejsca. Spanie w jednostce, która chodzi w porcie pół metra w górę i w dół przez całą noc staje się heroizmem. Wydano miliony i niczego nie poprawiono. Typowo po polsku.
(2021.07.06)
Prawda
Greta (2021.07.07)
Byłeś widziałeś? Tylko ignorant napisze taki komentarz. Piękne miejsce z wielkim potencjałem. Inwestować ile się da.
Fer (2021.07.07)
Dokładnie we Fromborku nic nie zrobiono. Za burmistrz Lewańskiej wywalono dosłownie pieniądze w błoto, skopano projekt i w efekcie Pętla Żuławska ominęła Frombork. Obecny władca też nic nie robi i nie zapowiada się aby coś powstało.
roo (2021.07.07)
@KatNaIdiotów - Przecież to przenośnia, żarcik.
Truso (2021.07.07)
To idź, ucz się, zarabiaj.
emek (2021.07.07)
:)))))Ha ha ha. .Port bez drogi dojazdowej. .. Miliony wyrzucone w błoto. .. Tak się u nas rządzi nie swoimi pieniędzmi
Tol... (2021.07.07)

info

0  
  0
@TeofilSkorupa - Powtarzasz się.
Art :) (2021.07.07)
@TeofilSkorupa - PiS nareszcie niech coś zrobi
Oburzona (2021.07.07)
Słusznie, robić sié nie chce
Oburzona (2021.07.07)