A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Modernizacja portu w Tolkmicku jest chyba największym bublem Zalewu Wiślanego. Przy północnych sztormowych wiatrach jednostki potrafią się zrywać w porcie z cum (sic! ). Zafalowanie w całym porcie od główek po najdalsze nabrzeże, nie ma nawet skrawka zacisznego miejsca. Spanie w jednostce, która chodzi w porcie pół metra w górę i w dół przez całą noc staje się heroizmem. Wydano miliony i niczego nie poprawiono. Typowo po polsku.
Prawda
Byłeś widziałeś? Tylko ignorant napisze taki komentarz. Piękne miejsce z wielkim potencjałem. Inwestować ile się da.
Dokładnie we Fromborku nic nie zrobiono. Za burmistrz Lewańskiej wywalono dosłownie pieniądze w błoto, skopano projekt i w efekcie Pętla Żuławska ominęła Frombork. Obecny władca też nic nie robi i nie zapowiada się aby coś powstało.
@KatNaIdiotów - Przecież to przenośnia, żarcik.
To idź, ucz się, zarabiaj.
:)))))Ha ha ha. .Port bez drogi dojazdowej. .. Miliony wyrzucone w błoto. .. Tak się u nas rządzi nie swoimi pieniędzmi
@TeofilSkorupa - Powtarzasz się.
@TeofilSkorupa - PiS nareszcie niech coś zrobi
Słusznie, robić sié nie chce