UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Modernizacja portu w Tolkmicku jest chyba największym bublem Zalewu Wiślanego. Przy północnych sztormowych wiatrach jednostki potrafią się zrywać w porcie z cum (sic! ). Zafalowanie w całym porcie od główek po najdalsze nabrzeże, nie ma nawet skrawka zacisznego miejsca. Spanie w jednostce, która chodzi w porcie pół metra w górę i w dół przez całą noc staje się heroizmem. Wydano miliony i niczego nie poprawiono. Typowo po polsku.


Anuluj