Wybrany wątek opinii
I ze niby facet ma te grosze zarabiac ? No jesli facet chce taka kase do domu przynosic, nie nazywa sie facetem. !!!! Prawdziwy facet, partner, ojciec ma tyle zarobic zeby utrzymac rodzine. Jesli tego nie robi to znaczy, ze jest leniem, nieogarniety i brak mu ambicji. I nie ma wytłumaczenia ze tyle placa. Sa zawody ze placa dobrze, mozna sie czegos nauczyc zeby wiecej zarabiac. Nie ma na taka kase wytlumaczenia. Malo zarabiaja nieambitne lenie. !! Tyle w temacie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
24
Prawda
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
To idź, ucz się, zarabiaj.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Słusznie, robić sié nie chce
Do moderacji
Odpowiedz
0
0