UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie we Fromborku nic nie zrobiono. Za burmistrz Lewańskiej wywalono dosłownie pieniądze w błoto, skopano projekt i w efekcie Pętla Żuławska ominęła Frombork. Obecny władca też nic nie robi i nie zapowiada się aby coś powstało.

roo

Anuluj