UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie we Fromborku nic nie zrobiono. Za burmistrz Lewańskiej wywalono dosłownie pieniądze w błoto, skopano projekt i w efekcie Pętla Żuławska ominęła Frombork. Obecny władca też nic nie robi i nie zapowiada się aby coś powstało.

roo